Archiwa miesięczne: Marzec 2015

Zakupy ogrodnicze w Internecie

Zakupy ogrodnicze w Internecie

Wiosna zbliża się szybkimi krokami, a każdy fan ogrodnictwa z pewnością zakasuje rękawy, z niecierpliwością czekając na możliwość rozpoczęcia prac we własnym ogrodzie. Wiele z tych osób, aby nie marnować czasu, zaczyna planować swoje prace ogrodowe oraz czynić wszelkie niezbędne przygotowania, by były one łatwiejsze i przebiegały bez problemów. Wśród  Read more »

25 marca 2015 Zostaw komentarz

Budowa domku ogrodowego

Budowa domku ogrodowego

Postanowiłeś, że w nadchodzącym sezonie postawisz na działce domek ogrodowy? Jeżeli tak, to sprawdź, w jaki sposób go samodzielnie zbudować. Dzięki temu zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania np. narzędzi ogrodowych.

23 marca 2015 Zostaw komentarz

Drzewka owocowe do przydomowego ogródka

Drzewka owocowe do przydomowego ogródka

Posiadanie drzew owocowych w przydomowym ogródku ma wiele zalet. Kwitnące jabłonie i grusze będą piękną ozdobą na wiosnę, a w cieniu korony możemy urządzić kącik wypoczynkowy. Nie można też zapominać o praktycznej stronie takiego rozwiązania, dzięki któremu zyskamy zdrowe i smaczne owoce.

10 marca 2015 Zostaw komentarz

Jak dbać o duży ogród?

Jak dbać o duży ogród?

Pielęgnacja naszego przydomowego ogródka to temat rzeka – inaczej należy dbać o niego wiosną i zgoła inaczej na jesieni. Istnieje jednak kilka wytycznych, dzięki którym pielęgnacja ogrodu będzie efektywna i efektowna. Wiedza i dobre nawyki to jednak nie wszystko, ponieważ dbanie o ogród wymaga również posiadania odpowiednich narzędzi.

2 marca 2015 Zostaw komentarz